O co jde?

Podáte žádost například o 100 000 Kč. Ozve se 1 soukromník, který Vám dá celou částku. Chcete více peněz? Tak se najdou 3 soukromí věřitelé, kteří se složí třeba na 250 000 Kč a půjčku dostanete o více lidí. Vždy ale dostanete tolik, kolik potřebujete. Peníze pocházejí jen a pouze od soukromníků.

Klikněte a pokračujte zde:

BANKERAT

Jaké jsou podmínky?

Můžete být v registru. Můžete mít exekuci. Neplatí se žádný poplatek předem. Soukromé osoby Vám tedy půjčí peníze i v tom případě, kdy Vás odmítly banky i nebankovní společnosti.

Jak dlouho trvá vyřízení?

To záleží pouze na Vás. Vy stanovíte podmínky půjčky. Chcete půjčit 250 000 Kč se splátkou 5000 Kč a úrokem 20%. Pokud to bude pro soukromé investory lákavá nabídka, tak se o Vás poperou. A peníze se složí ještě dnes. Pokud vytvoříte nezajímavou nabídku, tak můžete čekat i měsíc.

Mám zájem - co mám dělat?

Klikněte na odkaz výše. A požádejte o půjčku. Pokud nabídnete výhodné podmínky, tak Vám nabídky začnou chodit okamžitě. Pak jen přijměte nabídku a nechejte si vyplatit peníze.

Máte zájem o půjčku od soukromých investorů? V tom případě zvolte inzerovanou nabídku od Bankerat (viz. odkaz výše). Díky této společnosti můžete dostat peníze, které pocházejí od soukromých osob - tzv. soukromníků. Na jedné straně sdružuje lidi, kteří mají peníze a kteří je nabízejí ostatním. Na straně druhé stojíte Vy, kteří máte zájem o nebankovní půjčku. A díky tomuto prostředníkovi ji můžete dostat. Vše začne tím, že se zaregistrujete a vyplníte formulář s žádostí. Zde máte možnost zvolit konkrétní podmínky a nabídnout je investorům. Výše úrokové sazby, výše půjčky a i měsíční splátka záleží na Vás. Vše si můžete zvolit v takové výši, v jaké Vám to bude vyhovovat. A žádost odešlete.

Ještě dnes se Vaše žádost otevře soukromníkům, kteří Vám tyto peníze mohou poskytnout. Pokud jste vytvořili zajímavou nabídku s dostatečným úrokem, tak dostanete první nabídky ještě dnes. Vše můžete rovnou uzavřít a nechat si poslat peníze. Pokud vytvoříte nezajímavou nabídku, tak můžete na soukromníka čekat třeba i několik měsíců. Chce to tedy půjčku vyvážit tak, aby byla výhodná pro Vás a i pro toho, kdo Vám bude půjčovat peníze. Velikou výhodou je že se může spojit i několik soukromých osob dohromady. A společně Vám dát třeba i celých 600 000 Kč. Neváhejte tedy a zaregistrujte se na daném odkazu.

Podmínky tohoto systému jsou velmi benevolentní a splní je takřka naprosto každý žadatel. Můžete mít záznam v bankovním registru dlužníků. Nemusíte dokládat příjem a dokonce ani žádný mít nemusíte. Exekuce? Vůbec nevadí, klidně projdete schválením i s exekucí. A i bez zástavy. U soukrommíků pochodí zkrátka naprosto každý. Jak již bylo řečeno, tak zde nejsou žádným způsobem dány úrokové sazby a ani o kolik přeplatíte navíc. Toto určujete Vy a nabízíte sami soukromým investorům. Rychlost celého vyplacení ovlivňujete nejvíce Vy. Za prvé tím, jaké podmínky Vaše půjčka má. Za druhé tím, jak rychle přijmete některou z nabídek. Vše lze uzavřít i během jednoho jediného dne. Nač tedy čekat a nad čím přemýšlet? Vyzkoušejte to ještě dnes.

Celý proces je bez poplatků a bez hrazení čehokoliv předem. Nemusíte nikomu na žádný účet převádět peníze a ani nemusíte na žádné schůzky nosit hotovost. Tento způsob je na 100% poctivý a bez podvodu.Na ČR trhu je mnoho podvodníků, kteří se vydávají za čestné investory, kteří nabízejí nebankovní půjčky. Ve skutečnosti si ale účtují vysoké poplatky za své služby a peníze nevyplácejí. To se zde nemůže stát. Společnost Bankerat dělá prostředníka mezi Vámi a konkrétním soukromníkem. Jste tak chráněni a čestnost celé půjčky je zaručena. Máte-li zájem dostat peníze co nejdříve, tak ještě dnes klikněte na odkaz a požádejte o nebankovní půjčku od soukromých investorů.

Neberte pojištění
Nabídnou vám pojištění půjčky. Podepíšete, ale peníze vám nedají. Budete nuceni platit pojištění.
Nevolejte 900
Dají vám telefonní číslo začínající 900. Platíte 99Kč/min. Peníze neschválí, zaplatíte vysoký účet. Půjčku nezískáte.
Neplaťte poplatky
Budou chtít peníze předem. Zaplatíte poplatek předem, ale nebude vám půjčeno. O zaplacené peníze přijdete.
Partneři Inzerce Půjček Zdarma a Rychlá Půjčka Ihned. Inzerce půjček zdarma - KdoPujci.cz - 2020